TEKNİK SERVİS

Yenimahalle Buzdolabı Servisi, Her Türlü Bosch beyaz eşya ürünlerinin teknik servisi için 0312 361 46 46 numaradan ulaşabilirsiniz.

Yenimahalle Buzdolabı Servisi

Yenimahalle Buzdolabı Servisi hizmeti aldığınız tüm Beyaz Eşyalar için 1 Yıl garanti tüm Beyaz Eşyalarınıza Çağrı Merkezimiz ile Destek Hizmeti tecrübeli ve donanımlı servis elemanları Uzun Yıllardır Süren Sektör Tecrübesi,
Beyaz eşya servisi, Güvencesi İle Beyaz Esyalarınıza, Ankastrelerinize, Klimalarınıza Ve Kombilerinize Servis Hizmeti Vermekteyiz. Yenimahalle Buzdolabı Servisi Cihazlarınızda Oluşan Herhangi Bir Nedenden Dolayı Ankara’nın Her Yerinden Çağrı Merkezimizi arayabilir Yada Servis Talep Formunu Doldurarak Servisimize Ulaşabilirsiniz. Servis Noktası, Doğruluğuyla , Tüm Orjinal Ve Yedek Parçalar Ekonomik Fiyatlara Bulunmaktadır. Alanında Deneyimli Ekip Ve Profesyonel Kadrosuyla Ankara Geneline Bakım, Onarım, Arıza, Tamir Ve Teknik Servis Hizmeti Sunmaktayız.
Ankara En İyi Teknik Servisi Olan Uzman beyaz eşya servisi; Buzdolabı, Dondurucular, Çamaşır Makinaları, Bulaşık Makinaları, Ocaklar, Buharlı Pişiriciler, Fırınlar, Aspiratörler, Davlumbazlar, Ankastre Ocak Ve Fırınlar, Ankastre Buharlı Pişiriciler Ve Aspiratörler, Ankastre Bulaşık Makinası Ve Davlumbazlarınıza 7/24 Servis Vermektedir.

Yenimahalle Buzdolabı Servisi

Dünyadaki ulusal kuruluşların belirlemiş olduğu kalite standart ve yönergelerine %100 uyumlu çalışan ekibimiz; her türlü beyaz eşya arızasında sizlere 1 garantili hizmet sunmaktadır.
Evinizde bulunan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, klima, kombi ve ankastre ürün arızalarınızda kullandığımız tüm parçalar için 1 yıl değiştirme garantisi vermekteyiz. Bosch, Bosch, Bosch, Bosch, Bosch, Bosch, Altus, Bosch gibi beyaz eşya sektörünün lider markaları için oluşan tüm arıza taleplerinizde Ankara’nın tüm bölgelerinde firmamız 7/24 özel servis hizmeti vermektedir.

0312 361 46 46

ÇAĞRI MERKEZİ

0533 425 79 38

GEZİCİ EKİP

1 YIL PARÇA GARATİSİ

Bosch servisi, çamaşır makinesi teknik servisi

SERVİS HİZMETİMİZ

Konusunda tecrübeli ekibimiz ile Bosch marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi ve klimalarınızın tamir-bakım ve onarımları için 0312 361 46 46 nolu telefonu arayarak ürünle ilgili arızalarınız için servis talebi isteyebilirsiniz. Garantili ürünleriniz için Bosch yetkili servisini arayınız. Garantisi bitmiş ürünlere teknik servis hizmeti vermekteyiz. Sitemizde marka ve logodan bağımsız olarak Özel Teknik Servis Hizmeti verilmektedir
Uzman teknik kadromuz sayesinde müşterilerimize kaliteli, güvenilir ve hızlı bir şekilde servis vermekteyiz..

Yenimahalle Buzdolabı Servisi

Yenimahalle Buzdolabı Servisi, Buzdolabı Yenimahalle Servisi, Bosch yetkili servisi, Bosch Yenimahalle yetkili servisi, ankara Yenimahalle Buzdolabı teknik servis, ankara Yenimahalle Buzdolabı yetkili servisi


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN 361 46 46

Ankara Merkez Servis Hakkında

Beyaz eşyalarınız arızalandığında %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunarak hizmet vermekteyiz. Firmamızda garantisi bitmiş ürünlere teknik servis hizmeti verilmektedir. Uzman teknik kadromuz sayesinde müşterilerimize güvenilir, kaliteli ve hızlı bir şekilde sizlere hizmet vermekteyiz. İş yerlerinizde, evlerinizde kullandığınız beyaz eşya ürünleriniz arızalandığında servisimizi arayarak bizlerden ürünleriniz ile ilgili sorunlarınızı bildirerek en kısa süre de destek alabilirsiniz. Konusunda tecrübeli teknik ekibimizden servis almak istiyorsanız 0312 361 46 46 numarayı arayarak servis talebi isteyebilirsiniz. Servisimiz buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, kombi ve klimalara haftanın 7 günü kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Sitemizde marka ve logodan bağımsız olarak Özel Teknik Servis Hizmeti verilmetedir. Firma sitemizde geçen markaların ürünlerine özel servis olarak klima servisi, kombi servisi ve beyaz eşya servis hizmeti ile ilgili bilgi vermektedir.

7/24 Aktif Çağrı Merkezi

Teknik destek almak, şikayet, istek, soru bildirmek gibi tüm konularınız için biz 7/24 aktifiz. Hemen 0312 361 46 46 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda online olarak iletişim kurmak için sitemiz içerisindeki canlı destek hizmetini de kullanabilirsiniz.

Teknik Servis Nedir?

Günümüzde sürekli olarak kullandığımız birçok elektronik eşya bulunuyor. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık neredeyse her evde çok sayıda elektronik eşya bulunuyor. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi beyaz eşyalar, kombi ve klima gibi özellikli cihazlar yapılarda en sık kullanılan önemli cihazlardandır. Belirttiğimiz bu cihazlar genellikle kullanılmaya başlandığı ilk zamanlarda kullanıcılarına hiçbir sorun çıkarmazlar. Ancak belirli bir süre bu şekilde kullanıldıktan sonra farklı arızalar çıkarabilirler. Teknik Servis konusu da tam bu aşamada kullanıcıların ihtiyaç duyduğu durumlardan birisini açıklar. Teknik servis nedir sorusunun cevabı olarak ilgili cihazlarla ilgili tüm işlemlerin yapıldığı hizmet alanından bahsedebiliriz. Gerek beyaz eşyalar, gerekse kombi ve klima gibi cihazların tamamı için teknik servis konusu aynı önemi taşır. Çünkü elektronik olan bu cihazlara yapılacak olan en ufak bir hatalı işlem bile cihazlarda geri dönüşü olmayan ya da çok yüksek maliyetlere neden olan arızalara yol açabilir. Bu nedenle tüm cihazlarda yaşanan arızalar için mutlaka konusunda uzman olan deneyimli bir firmadan destek almak gerekir. Bu konuda destek almadan önce hizmet alınacak olan teknik servisin ne kadar güvenilir olduğunu anlamanın en kolay yolu ise daha önce yapmış olduğu işler ve sektördeki yeridir. Böylece teknik servis firmalarının ne kadar güvenilebilir olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. Konusunda uzman olan teknik servisler, cihazların bakım, onarım ve montaj gibi birçok işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirerek cihazlarınızı sizlere çalışır bir şekilde teslim ederler. Günümüzde birçok kişi, beyaz eşya, kombi ya da klimalarıyla alakalı sorun yaşadığı vakit teknik servislere başvurmaktadır. Teknik servisler, garanti süreci tamamlanmış olan ürünlere ilişkin uygun fiyattan hizmet almanıza yardımcı olmaktadır.
0312 361 46 46Yenimahalle Buzdolabı Servisi